Genetické omladenie

  • Bojuje proti šiestim typom vrások vrátane vrások súvisiacich so stresom

  • Obnovuje vodno-lipidovú rovnováhu v tenkej pokožke

  • Vytvára beztiažový omladzujúci závoj – napína a vyhladzuje pokožku

  • Prebúdza senzorické receptory pokožky, ktorých funkcie časom slabnú

  • Cielený účinok na oblasti pokožky, ktoré stratili mladistvosť

Objednajte si INTENSKIN práve teraz

78 €39 €
Vaša krajina:

Do konca ponuky zostava:

00
13
48

Krása s vekom slabne

Vek sa na rôznych tvárach prejavuje odlišne. Nadváha a nedostatočná starostlivosť o pleť situáciu zhoršujú.

Unavený typ

Vyznačuje sa znížením svalového tonusu, pokožka sa stáva matnou a ochabnutou. Nasolabiálne záhyby a slzné drážky sú zreteľne viditeľné, kútiky úst klesajú – vytvára sa výraz únavy alebo ospalosti.

V boji proti tomuto typu starnutia je vhodný extrakt z aloe. Aloe obsahuje látky, ktoré môžu stimulovať aktivitu fibroblastov, produkciu kolagénu a elastínu v pokožke. Denné nanášanie aloe na pokožku ju robí pevnou a elastické.

Deformačný morfototyp

Najbežnejší typ starnutia. Typické pre ľudí s ťažkou postavou, náchylných na bacuľatosť s kombinovanou alebo mastnou pokožkou.

Vrstva podkožného tuku zreteľne deformuje kontúry a mení ovál tváre. Svaly klesajú, pokožka je ochabnutá. Vyskytujú sa výrazné nasolabiálne záhyby, lupiny, druhá brada, previsnuté viečka, záhyby na krku a dekolt. Zároveň však existuje jednoznačné plus – hlboké vrásky a pigmentácia nie sú pre tento typ zmien súvisiacich s vekom typické.

Spite na vysokých vankúšoch, sledujte svoju váhu a hlavne získajte správnu tvár. Koreň sladkého drievka a avokádový olej sú pre tento typ starnutia vynikajúce. Tieto dve zložky minimalizujú expresné línie a vyrovnávajú tón pleti. normalizujú intracelulárne procesy a rovnováha tukov.

Vysoké množstvo vitamínu A v koreňoch sladkého drievka a v avokádovom oleji zvyšuje účinnosť prostriedkov proti starnutiu až o 100%.

Svalový typ

Tento typ je charakteristický pre ázijský typ vzhľadu. Tento typ má dobre vyvinuté tvárové svaly a chudý podkožný tuk.

Charakterizované poruchami pigmentácie kože, prevísaním a vráskaním očných viečok, výraznými nasolabiálnymi látkami a poklesnutými kútikmi pier.

Koža s týmto typom starnutia má nedostatočné množstvo vyprodukovanej kyseliny hyalurónovej a nedostatočné množstvo kolagénu. Koloidné zlato pomáha kompenzovať nedostatok týchto látok. Preniká do keratínovej vrstvy epidermis, zvyšuje krv cirkuluje a urýchľuje procesy obnovy buniek. Obnovuje pružnosť pokožky a začína intenzívnu obnovu, ktorá umožňuje dosiahnuť viditeľné výsledky v krátkom čase.

Jemne zvrásnený typ

Zástupcovia tohto morfotypu sú náchylní na skorý výskyt vrások. Mierny vývoj podkožného tuku zaisťuje také problémy, ako je ptóza tkaniva (ochabnutie), plávajúca tvár oválna.

Aby sa zabránilo transepidermálnej strate vlhkosti, odporúča sa používať výrobky, ktoré zvlhčujú pokožku, ako aj výrobky zamerané na stimuláciu bunkového metabolizmu, obnovu suchej a dehydratovanej pokožky a zabezpečenie antioxidačnej ochrany. Bambucké maslo je na túto úlohu vynikajúce. Aktivuje produkciu kolagénu, ktorý umožňuje obnoviť a omladiť pokožku tváre, zabrániť jej starnutiu. Bambucké maslo intenzívne zvlhčuje pokožku, urýchľuje premenu buniek, robí ju pevnou a sviežou.

priviesť späť svoju mladosť

Intenskin

Mládosť

INTENSKIN –
to je luxusná starostlivosť
u vás doma

Produkt INTENSKIN na omladenie pokožky priamo v domácnosti bol vyvinutý s prihliadnutím na zvláštnosti štruktúry epidermy tváre a bol vypočítaný tak, aby omladil každý zo štyroch morfotypov starnutia.

  • Fungovanie dopredu

    Aby pokožka nestarla, potrebuje stavebné materiály, ktoré sa s pribúdajúcim vekom prestávajú vyrábať v dostatočnom objeme. Nízkomolekulárne zloženie zložiek krému tento problém vyrieši behom okamihu.

Zloženie INTENSKIN

Najlepší spôsob, ako odolávať vyblednutiu a starnutiu, je zvoliť si produkty a postupy jednotlivo, berúc do úvahy váš morfotyp, vlastnosti pokožky, dedičné faktory. Alebo zvoľte INTENSKIN. Toto je zásadne nový profesionálny prístup k omladeniu.

Bambucké maslo

Má dobrý účinok proti starnutiu: osviežuje pokožku, robí ju elastickou. Vyživuje, zmierňuje suchosť a odlupovanie, chráni pred negatívnymi vplyvmi prostredia, obnovuje lipidovú bariéru.

Koloidné zlato

Preniká cez keratínovú vrstvu epidermis, zvyšuje krvný obeh a urýchľuje procesy bunkovej obnovy. Obnovuje pružnosť pokožky a iniciuje intenzívne zotavenie.

INTENSKIN sa prispôsobí typu vašej pleti a jej starnutiu, pomáha vyriešiť existujúce problémy, zastaviť starnutie pokožky a vrátiť späť hodiny. Účinok INTENSKIN sa dá porovnať iba s injekčnými kozmetickými ošetreniami.

Avokádový olej

Stimuluje proces obnovy na bunkovej úrovni, spomaľuje proces starnutia, vyhladzuje vrásky. Zvlhčuje, zjemňuje a vyživuje pokožku, normalizuje mazové žľazy.

Aloe

Pomáha chrániť pokožku pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia a nasýtiť ju kyslíkom. Stimuluje činnosť fibroblastov, syntézu kolagénu a elastínu, takže vzhľad pokožky zostáva napnutý a zdravý.

Znalecký posudok

Mojou úlohou je dôkladnosť pri výbere a štúdiu produktov na pleť. Testujem nové produkty na rôznych typoch pleti, aby som potom mohla pacientom odporúčať tie správne produkty. V niektorých prípadoch mal testovaný krém nepriaznivý vplyv na jeden typ pokožky, ale na iný spôsobil viditeľný efekt. To dokazuje jedno jednoduché pravidlo – to, čo je skvelé pre jeden typ pokožky, môže byť pre iný kontraindikované.

Inovatívna kozmetológia vyvinula profesionálny výrobok na starostlivosť o tvár vhodný pre všetky typy pleti. INTENSKIN je krém proti zmenám súvisiacim s vekom a rôznym príznakom vyblednutia. K omladeniu dochádza na genetickej úrovni. Senzorické receptory pokožky sú prebudené, funkcie ktoré časom vyblednú. Syntéza kolagénu je stimulovaná zvnútra. Krém je vhodný na prevenciu predčasného starnutia pokožky.

Ak nie ste pripravení venovať veľa času a peňazí výberu správnej osobnej starostlivosti alebo vydržať dlhú a nepríjemnú rehabilitačnú periódu po injekcii, ale chcete viditeľné výsledky, pomôže vám krém INTENSKIN.

Recenzie

281 Likes

kamelia71 Jeden z mojich najobľúbenejších krémov. Pár dní po začiatku použitia začina pokožka žiariť, je naplnená vlhkosťou, sa stáva príjemnou na dotyk, a tak, že sa chcete neustále dotýkať svojej tváre. Nie je z toho mastný lesk, pre mňa je to dôležité. Objednávam nie prvýkrát. Vezmem si viac.

532 Likes

nika_u Starostlivosť o pleť bola vždy pre mna zložitá a starala som sa o ňu nesprávne. Prvýkrát v živote som sa dostala k profesionálnej kozmetičke celkom nedávno a ta mi vysvetlila, že môj typ si vyžaduje úplne iný typ starostlivosti, aký som bola zvyknutá používať. Hlinené masky som zmenila na alginátové, začala som si čistiť tvár mydlom bez obsahu síranov. Ale najradšej by som mala kúpiť jednu plechovku INTENSKIN pred všetkymi drahé plechovky s krémami z masového trhu. Výsledok je úžasný: tvár vyzerá sviežo, hydratovane, vrásky sú vyhladené.

1045 Likes

bella_sun66 je to pre mňa dobrá denná starostlivosť. Moja pokožka bola viditeľne dehydratovaná, moja tvár pôsobila unavene, všetko akoby „plávalo“ dole. Teraz je pokožka jemná, vyživená, tonizovaná. Moja kozmetička je tiež spokojná s výsledkom. Spotreba je mimochodom malá. Toto balenie vydrží dlho.

PROSÍME,
DAJTE SI POZOR!

Počet požadovaných balíkov INTENSKIN pre požadovaný výsledok sa určuje individuálne a v niektorých prípadoch sa môže zvýšiť.